×

Klaida

Empty slug product with id 384, entries exists for language? lt-LT You may contact the administrator

Empty slug product with id 372, entries exists for language? lt-LT You may contact the administrator

Atsiskaityti galite šiais būdais:

Pavedimu:

- atlikti bankinį pavedimą tiesiai į mūsų banko sąskaitą  (rekvizitai apmokėjimui - sąsk. Nr. LT823250022774864303, Revolut bankas.Gavėjas: MB euro core, Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris);

p.s. pasirinkus šį mokėjimo būdą būtinai informuokite mus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8611 44 692 atsiuntę pavedimo kopiją.

           Jei kyla keblumų su atsiskaitymu ar turite klausimų, prašome susisiekti mielai padėsime Jums.

 

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina - 2.80 EUR (LP - pristatymas į artimiausią pašto skyrių). Prekės pristatomos NEMOKAMAI, jei užsakymo suma viršija 130 EUR

 Pristatymo terminas

Prekės išsiunčiamos per 24 val. nuo apmokėjimo registruotu pirmenybiniu paštu, todėl prekę gausite per 1-3 darbo dienas. Švenčių laikotarpiu (Kalėdos, Velykos) pristatymo terminas gali būti ilgesnis.

Siuntai suteikiamos siuntos numeris, kurį gausite el. paštu po siuntos išsiuntimo, todėl savo siuntos kelią galėsite stebėti Lietuvos pašto puslapyje www.post.lt


1. Bendrosios nuostatos

 

1.1. Šios paslaugų teikimo taisyklės (toliau „Taisyklės"), yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir internetinės svetainės www.eurocore.eu, atstovaujamos MB Euro Core, įmonės kodas 302907907 (toliau - „Pardavėjas"), tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką, Pirkėjui įsigyjant prekes Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje www.eurocore.eu (toliau - "e-parduotuvė"), ir patvirtinus jas (susipažinus su Taisyklėmis bei pažymėjus varnelę prie teiginio „Aš sutinku su paslaugų teikimo taisyklėmis").

1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Kiekvieną kartą, norėdamas apsipirkti e-parduotuvėje, Pirkėjas privalės iš naujo sutikti su šiomis Taisyklėmis.

 2. Pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas

 2.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą (-as) prekę(-es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Patvirtinti užsakymą".

2.2. Atsižvelgdami į LR elektroninio parašo įstatymo 8 str. 3 d. nuostatas, Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenimis (atpažinimo vardu) turi Elektroninio parašo įstatymo 8 str. 1 d. įtvirtintą elektroninio parašo teisinę galią (t. y. turi tokią pačią teisinę galią, kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė teisme).

 

3. Pirkėjo teisės

3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių Taisyklių bei Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

3.2. Pirkti e-parduotuvėje turi teisę:

3.2.1. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

3.2.2. nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;

3.2.3. juridiniai asmenys.

3.2.4 Maisto produktų grąžinimo ir keitimo tvarka įtvirtinta Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (nauja redakcija patvirtinta Ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243). Šios taisyklės numato galimybę grąžinti ar pakeisti tik netinkamos kokybės maisto prekes ar prekes, kurios parduotos su pasibaigusiu tinkamumo naudoti terminu. Taigi kokybiški maisto produktai negali būti grąžinami.

4. Pirkėjo pareigos

4.1. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.

4.2. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją skyriuje „Kontaktai" nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

4.3. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

4.4. Pirkėjas, įsipareigoja laikytis šių Sąlygų bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

5. Pardavėjo teisės

5.1. Pardavėjas turi teisę savo nuožiūra nustatyti minimalų prekių krepšelio dydį, t.y. minimalią sumą, kurią pasiekus bus vykdomas Pirkėjo užsakymas. Šios sumos dydis matomas peržiūrint prekių krepšelį.

5.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti jam galimybę naudotis internetine parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

5.3. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

5.4. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs išankstinio apmokėjimo būdą, nesumoka už prekes per 1 (vieną) darbo dieną.

6. Pardavėjo pareigos

6.1. Pardavėjas įsipareigoja šiose Taisyklėse nustatyta tvarka sudaryti Pirkėjui galimybę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

6.2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu.

6.3. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

7. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

7.1. Prekių kainos e-parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM.

7.2. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

7.2.1. Apmokėjimas banko pavedimu - tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas pats perveda užsakyme nurodytą sumą į Pardavėjo banko sąskaitą.

7.2.2 Apmokėjimas internet banku, naudojantis mokėjimai.lt sistema.

7.2.3. Apmokėjimas grynais.

7.3. Visais 7.2 punkte numatytais apmokėjimo atvejais, prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti tik gavus apmokėjimą.

7.4. Pirkėjui pasirinkus banko pavedimo mokėjimo metodą ir sudarius sutartį su Pardavėju (paspaudus nuorodą „Patvirtinti užsakymą"), į Pirkėjo elektroninį paštą yra išsiunčiama išankstinio apmokėjimo sąskaita, kurią pirkėjas gali atsispausdinti.

7.5. Pageidaujant sąskaitos išrašomos tą pačią dieną arba tą pati mėnesį.

  *Sąskaitos atgaline data nėra rašomos.

8. Prekių pristatymas

8.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą.

8.2. Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje.

8.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

8.4. Prekės pristatomos per Lietuvos paštą Pardavėjo sąskaita, jei užsakymo kaina viršija 130 EUR

8.5. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

8.6. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

8.7. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Lietuvos pašto atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius siuntos važtaraštyje, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos važtaraštyje bei, Lietuvos pašto atstovui, pasirašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

 

10. Asmens duomenų apsauga

10.1. Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama e-parduotuvėje, taikoma Pardavėjo asmens duomenų apsaugos politika, kurios sąlygos pateikiamos e-parduotuvėje esančiose „Duomenų apsaugos taisyklėse".

 

11. Atsakomybė

11.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia registracijos formoje tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.