×

Klaida

Empty slug product with id 372, entries exists for language? lt-LT You may contact the administrator

"Fairhaven Health" oficialus atstovas Baltijos šalims "Euro Core" siūlo visą spektrą vaisingumo produktų, kurie yra labai svarbūs vaisingumui ir visai reprodukcinei sistemai.

Papildai susideda iš tų pačių sudedamųjų dalių, kurias rekomenduoja vaisingumo specialistai. Visi skirtingi mūsų parduodami maisto papildai vaisingumui gali būti naudojami kartu.

Vaiko planavimas yra vienas atsakingiausių žmogaus gyvenimo etapų. Nuo pat pradėjimo planuoti kūdikį, Euro Core yra kartu su jumis, siūlydama kokybiškus produktus, greitą aptarnavimą ir pagalbą savo klientams šiuo jautriu kelionės į tėvystę laikotarpiu.


Jūs nusprendėte pagausinti šeimą? Sveikiname!

Mes tikimės, kad jūsų kelias bus greitas, trumpas ir vaisingas. Nors kai kurios poros pastoja gana lengvai, deja, daugeliui kitų ši laimė nesišypso.

Nevaisingų porų pasaulyje kasmet vis daugėja. Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, beveik kas penkta pora, norinti susilaukti vaikų, susiduria su pastojimo problemomis.

Mūsų misija yra kurti ir vystyti produktus, kurie prisidėtų prie Vyro ir Moters reprodukcinės sistemos ir vaisingumo, spermos gaminimo proceso gerinimo. Taip pat, kuire turi teigiamą įtaką nėščiosios ir maitinančios moters sveikatai. Jau daugelį metų mūsų atstovaujama Fairhaven Health siekia šio tikslo. Visu šiuo atsakingu laikotarpiu – nuo planavimo pastoti iki pastojimo, nėštumo ir gimdymo – Euro Core yra kartu su Jumis, tiekdama JAV kliniškai patikrintus produktus, padedančius Jums kelyje į tėvystę. Kaip patikimas lyderis reprodukcinės sveikatos srityje Jungtinėse valstijose, Fairhaven Health komandą sudaro tik profesionalų, medicinos ekspertų, komanda. Vaisingumo ekspertas, gydytojas ginekologas Amos Grunebaum, vaidina svarbų vaidmenį kuriant FertilAid, FertileCM, FertiliTea ir Pregnancy Plius produktų linijas.


Mūsų komanda rūpinasi produktų efektyvumu ir kokybe. Tai dar vienas įrodymas, kad mes rūpinamės savo klientais ir siekiama ne maksimalaus pelno, o maksimalios kokybės ir efektyvumo. Geri atsiliepimai ir efektyvi pagalba yra mūsų pagrindinis tikslas ir didžiausias atpildas už darbą.

Kurdami produktus, mes sujungėme tradicinę Vakarų mediciną su kliniškai patvirtintais moksliniais tyrimais vaistažolių/homeopatijos srityse. Visi maisto papildai yra kliniškai patvirtinti JAV, jų gamybą reglamentuoja griežti GMP standartai.

Svarbu tai, kad FertilAid vyrams produktas Jungtinėse Valstijose buvo išbandytas dvigubai aklo, placebu kontroliuojamo tyrimo - ir parodė nepaprastus rezultatus vyrų reprodukcinės sistemos ir vaisingumo srityse.

Mūsų produktų linijos seka natūralia planuojamo nėštumo proceso eiga. Siūlome poroms produktus ir priemones, prognozuojant ovuliaciją. Tai padeda poroms geriau pažinti savo vaisingas dienas ir numanyti dieną, kada tikimybė pastoti yra didžiausia.

Populiarūs maisto papildai FertilAid ir FertileCM Vyrams ir Moterims rekomenduojami iki planuojant nėštumą. Porai sužinojus gerąją naujieną, į pagalbą ateina Pregnancy Plus linija. Maitinančioms mamoms sukurta speciali Nursing linija.

Euro Core ir Fairhaven Health siūlo Jums efektyvumą ir kokybę už protingą kainą.

Susisiekite su mumis šiandien!

MB Euro Core
Vilnius, Taikos 263
Tel. +370 611 44692 (Elžbieta)
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.